X Close

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLER

VİZYONUMUZ

Müşterilerin, bayilerin, tedarikçilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak.


MİSYONUMUZ

• Misyonumuz, faaliyet bölgemizde en çok arzu edilen markalarımızla en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

• Fonksiyonel yenilikleri olan yüksek kaliteli ürünler üreterek tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırırız. En rekabetci ve yüksek kaliteli dağıtım kanalı ve servis ağı ile ürünlerimizin hizmetini sağlarız.

• Türkiye ve dünyadaki ticari ortaklarımız ve tedarikcilerimizin başarıya ulaşmaları için adil ve uzun vadeli işbirlikler oluşturur ve yol gösteririz.

• Ortaklarımıza olduğu kadar müşterilerimize ve çalışanlarımıza da uzun vadeli değer yaratır ve bu sayede karlı büyümeyi sağlarız.

• Hedeflerimize ancak, yüksek motivitasyona sahip, takım ruhu taşıyan ve donanımlı çalışanlarla ulaşabileceğimize inanırız.

• Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ederiz.

• Markalarımız temel değerlerimizdir, onların kendi konumlarında ‘ilk tercih edilen’ olmaları için çalışırız.


DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz.Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.

Yaratıcılık

Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatlar yakalamak, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için yaratıcılığımıza güveniriz.

Değişime Açıklık

Yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz ve bu sayede değişimlere uyum sağlarız. Çalışanlarımıza gerekli desteği ve araçları sağlayarak pozitif ve ilham veren bir iş ortamı oluştururuz.

Proaktif Olmak

Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alır, hataların tekrarlanmaması için adil çözümler üretiriz.

Sorumluluk

Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp/vererek destekleriz.

Doğruluk

Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Kültürel Çeşitliliğe Duyarlılık

İnsan odaklı felsefeye sahip bir şirket olarak kültürel farklılıkları değerlendirir ve yönetiriz. Öncelikli olarak çalışanlarımızın “dünya insanı” hissi ile hareket etmesidir.

Takım Ruhu

Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız